Menu
Your Cart

Vivax Multi split ACP-42COFM123AERIs R32

Vivax Multi split  ACP-42COFM123AERIs R32
Vivax Multi split  ACP-42COFM123AERIs R32
Vivax Multi split  ACP-42COFM123AERIs R32
Vivax Multi split  ACP-42COFM123AERIs R32
Vivax Multi split  ACP-42COFM123AERIs R32
Vivax Multi split  ACP-42COFM123AERIs R32
Vivax Multi split  ACP-42COFM123AERIs R32
Vivax Multi split  ACP-42COFM123AERIs R32
Vivax Multi split ACP-42COFM123AERIs R32
110,000ден.
  • Залиха: Има
  • Шифра: 42COFM123AERIs
овој уред не е самостоен и како таков мора да се комбинира со внатрешна единица од истата категорија МУЛТИ СПЛИТ
Osnovne karakteristike
Rashladno sredstvo: R32
Funkcionalnosti: Grijač kompresora, Grijač kondenzatora, Pokretanje pri niskom naponu
Vrsta uređaja: Vanjska multi split jedinica
Dimenzije i masa
Neto težina: 33
Ostale karakteristike
Buka - VJ: 56
Područje rada u modu grijanja: -20≤T≤24
Jamstveni rok: 60
Energija i potrošnja
Nominalni kapacitet hlađenja: 4.28
Nominalni kapacitet grijanja: 4.57
Energetska klasa grijanja: A+
Energetska klasa hlađenja: A++
Područje rada u modu hlađenja: -15≤T≤50
Izgled
Boja uređaja: Bijela
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.