Menu
Your Cart

САМОСТОЕЧКИ КЛИМА УРЕДИ

Бренд: Vivax Шифра: 24FS70AERI+
Енергетска класаSEER/SCOPA++ / A+ 6.1/4.0КапацитетНа ладење7.03kWНа греење7.62kWМоќностВлезна моќност ладење2344 WВлезна моќност греење2115 WНиво на бучаваВнатрешна единица43.5≤49.5dB(A)Надворешна единица≤64dB(A)МасаВнатрешна единица49 kgДимензииНа внатрешна единица845x363x702 mmОстанати спецификаци..
82,570ден.
Бренд: Vivax Шифра: 48FS140AERI+
Енергетска класаSEER/SCOPA++ / A+ 6.1/4.0КапацитетНа ладење14058На греење16120МоќностВлезна моќност ладење4950 WВлезна моќност греење5200 WНиво на бучаваНадворешна единица≤66dBМасаВнатрешна единица58.40 kgНадворешна единица106.70 kgОстанати спецификацииПроток на воздух2413.00 m3/hФилтриФилтер за пра..
155,960ден.
Бренд: Vivax Шифра: 55FS155ERI
Max. visinska razlika: 30Prednapunjena dužina cijevi: 5Nadopuna rashladnog medija: 24Vrsta uređaja: Inverter, Podno-stropna mono split jedinicaDimenzije i masa Razmak nosača vanjske jedinice: 673Neto dimenzije - širina: 952Neto dimenzije - visina: 1333Neto dimenzije - dubina: 415Neto težina: 149.3Os..
174,310ден.
Прикажи 1 до 3 од 3 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.