Menu
Your Cart

КЛИМА УРЕДИ

Бренд: Vivax Шифра: 48CF140AERI+
Osnovne karakteristike Rashladno sredstvo: R32Funkcionalnosti: Turbo modeBuka - UJ: 36Predviđeno opterećenje pri gri: 11.2Jačina zvuka pri standardnim u: 67Jačina zvuka pri standardnim u: 73Max. dužina cijevi: 65Max. visinska razlika: 30Prednapunjena dužina cijevi: 5Nadopuna rashladnog medija: 24Vrs..
146,790ден.
Бренд: Vivax Шифра: 48CC140AERI+
Osnovne karakteristike Rashladno sredstvo: R32Buka - UJ: 37.5Predviđeno opterećenje pri gri: 11Jačina zvuka pri standardnim u: 65Jačina zvuka pri standardnim u: 73Max. dužina cijevi: 75Max. visinska razlika: 30Prednapunjena dužina cijevi: 5Nadopuna rashladnog medija: 24Vrsta uređaja: InverterDimenzi..
151,380ден.
Бренд: Vivax Шифра: 48DT140AERI+
Osnovne karakteristike Rashladno sredstvo: R32Funkcionalnosti: Turbo modeBuka - UJ: 48Jačina zvuka pri standardnim u: 68Jačina zvuka pri standardnim u: 72Max. dužina cijevi: 65Max. visinska razlika: 30Prednapunjena dužina cijevi: 5Vrsta uređaja: Kanalna mono spilt jedinicaDimenzije i masa Razmak nos..
151,380ден.
Бренд: Vivax Шифра: 48FS140AERI+
Енергетска класаSEER/SCOPA++ / A+ 6.1/4.0КапацитетНа ладење14058На греење16120МоќностВлезна моќност ладење4950 WВлезна моќност греење5200 WНиво на бучаваНадворешна единица≤66dBМасаВнатрешна единица58.40 kgНадворешна единица106.70 kgОстанати спецификацииПроток на воздух2413.00 m3/hФилтриФилтер за пра..
155,960ден.
Прикажи 1 до 4 од 4 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.