Menu
Your Cart

КЛИМА УРЕДИ

Бренд: Vivax Шифра: 18CT50AERI+
Osnovne karakteristike Rashladno sredstvo: R32Funkcionalnosti: Turbo modeBuka - UJ: 48Predviđeno opterećenje pri gri: 4.2Jačina zvuka pri standardnim u: 58Jačina zvuka pri standardnim u: 63Max. dužina cijevi: 30Max. visinska razlika: 20Prednapunjena dužina cijevi: 5Nadopuna rashladnog medija: 12Vrst..
55,000ден.
Бренд: Vivax Шифра: 18CC50AERI+
Osnovne karakteristike Rashladno sredstvo: R32Buka - UJ: 29Predviđeno opterećenje pri gri: 4.2Jačina zvuka pri standardnim u: 57Jačina zvuka pri standardnim u: 63Max. dužina cijevi: 30Max. visinska razlika: 20Prednapunjena dužina cijevi: 5Nadopuna rashladnog medija: 12Vrsta uređaja: InverterDimenzij..
59,630ден.
Бренд: Vivax Шифра: 18CF50AERI+
Osnovne karakteristike Rashladno sredstvo: R32Funkcionalnosti: Turbo modeBuka - UJ: 24Predviđeno opterećenje pri gri: 4Jačina zvuka pri standardnim u: 57Jačina zvuka pri standardnim u: 65Max. dužina cijevi: 30Max. visinska razlika: 20Prednapunjena dužina cijevi: 5Nadopuna rashladnog medija: 12Vrsta ..
64,220ден.
Прикажи 1 до 3 од 3 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.