Menu
Your Cart

КЛИМА УРЕДИ

Бренд: Vivax Шифра: 12CH35AEMIs
Osnovne karakteristike Rashladno sredstvo: R32Funkcionalnosti: Turbo modeBuka - UJ: 40Predviđeno opterećenje pri gri: 2.7Jačina zvuka pri standardnim u: 55Jačina zvuka pri standardnim u: 63Max. dužina cijevi: 25Max. visinska razlika: 10Prednapunjena dužina cijevi: 5Nadopuna rashladnog medija: 12Vrst..
26,670ден.
Бренд: Vivax Шифра: 12CH35AESI
Osnovne karakteristike Rashladno sredstvo: R32Funkcionalnosti: Ionizator, Turbo modeBuka - UJ: 21Predviđeno opterećenje pri gri: 2.5Jačina zvuka pri standardnim u: 56Jačina zvuka pri standardnim u: 62Max. dužina cijevi: 25Max. visinska razlika: 10Prednapunjena dužina cijevi: 5Nadopuna rashladnog med..
27,620ден.
Прикажи 1 до 2 од 2 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.