Menu
Your Cart

КЛИМА УРЕДИ

Бренд: Vivax Шифра: 18CH50AEQIs
Osnovne karakteristike Rashladno sredstvo: R32Funkcionalnosti: Turbo modeBuka - UJ: 20Predviđeno opterećenje pri gri: 4.1Jačina zvuka pri standardnim u: 56Jačina zvuka pri standardnim u: 63Max. dužina cijevi: 30Max. visinska razlika: 20Prednapunjena dužina cijevi: 5Nadopuna rashladnog medija: 12Vrst..
41,900ден.
Бренд: Vivax Шифра: 12CH35AEEI
Osnovne karakteristike Rashladno sredstvo: R32Funkcionalnosti: 1W Stand by, 24h Timer, Auto swing, Automatski način rada, Bešumno upravljanje, Bio filter, Detekcija i prikaz greške, Filter prašine, Funkcija samočišćenja, Funkcija uštede energije, Golden fin, Grijač kompresora, Grijač kondenzatora, I..
42,860ден.
Бренд: Vivax Шифра: 18CH50AEMIs
Osnovne karakteristike Rashladno sredstvo: R32Funkcionalnosti: Turbo modeBuka - UJ: 20Predviđeno opterećenje pri gri: 4.1Jačina zvuka pri standardnim u: 56Jačina zvuka pri standardnim u: 63Max. dužina cijevi: 30Max. visinska razlika: 20Prednapunjena dužina cijevi: 5Nadopuna rashladnog medija: 12Vrst..
42,860ден.
Бренд: Vivax Шифра: 18CH50AESI
Osnovne karakteristike Rashladno sredstvo: R32Funkcionalnosti: 1W Stand by, 24h Timer, Auto swing, Automatski način rada, Bešumno upravljanje, Bio filter, Detekcija i prikaz greške, ECO mode, Filter prašine, Funkcija samočišćenja, Funkcija uštede energije, Golden fin, Grijač kompresora, Grijač konde..
44,760ден.
Прикажи 1 до 4 од 4 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.