Menu
Your Cart

КЛИМА УРЕДИ

Бренд: Vivax Шифра: 24CF70AERI+
Osnovne karakteristike Rashladno sredstvo: R32Funkcionalnosti: Turbo modeBuka - UJ: 32Predviđeno opterećenje pri gri: 5.8Jačina zvuka pri standardnim u: 55Jačina zvuka pri standardnim u: 66Max. dužina cijevi: 50Max. visinska razlika: 25Prednapunjena dužina cijevi: 5Nadopuna rashladnog medija: 24Vrst..
73,400ден.
Бренд: Vivax Шифра: 24DT70AERI+
Osnovne karakteristike Rashladno sredstvo: R32Funkcionalnosti: Turbo modeBuka - UJ: 27Predviđeno opterećenje pri gri: 5.4Jačina zvuka pri standardnim u: 61Jačina zvuka pri standardnim u: 67Max. dužina cijevi: 50Max. visinska razlika: 25Prednapunjena dužina cijevi: 5Nadopuna rashladnog medija: 24Vrst..
75,230ден.
Бренд: Vivax Шифра: 24CC70AERI+
Osnovne karakteristike Rashladno sredstvo: R32Buka - UJ: 27Predviđeno opterećenje pri gri: 6Jačina zvuka pri standardnim u: 57Jačina zvuka pri standardnim u: 67Max. dužina cijevi: 50Max. visinska razlika: 25Prednapunjena dužina cijevi: 5Nadopuna rashladnog medija: 24Vrsta uređaja: InverterDimenzije ..
77,980ден.
Бренд: Vivax Шифра: 24FS70AERI+
Енергетска класаSEER/SCOPA++ / A+ 6.1/4.0КапацитетНа ладење7.03kWНа греење7.62kWМоќностВлезна моќност ладење2344 WВлезна моќност греење2115 WНиво на бучаваВнатрешна единица43.5≤49.5dB(A)Надворешна единица≤64dB(A)МасаВнатрешна единица49 kgДимензииНа внатрешна единица845x363x702 mmОстанати спецификаци..
82,570ден.
Прикажи 1 до 4 од 4 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.