Menu
Your Cart

МОБИЛНИ КЛИМА УРЕДИ

Бренд: Vivax Шифра: 09PT25AEG
Osnovne karakteristike Rashladno sredstvo: R290Buka - UJ: 51Predviđeno opterećenje pri gri: 0Jačina zvuka pri standardnim u: 62Jačina zvuka pri standardnim u: 0Vrsta uređaja: InverterDimenzije i masa Neto težina: 29.5Ostale karakteristike Protok zraka: 370Kapacitet odvlaživanja: 1Buka - VJ: 0Jamstve..
18,350ден.
Бренд: Vivax Шифра: 12PT35AEF
Osnovne karakteristike Rashladno sredstvo: R290Buka - UJ: 51Predviđeno opterećenje pri gri: 0Jačina zvuka pri standardnim u: 62Jačina zvuka pri standardnim u: 0Vrsta uređaja: InverterDimenzije i masa Neto težina: 33.5Ostale karakteristike Protok zraka: 420Kapacitet odvlaživanja: 3.5Buka - VJ: 0Energ..
21,990ден.
Бренд: Vivax Шифра: 12PT35AEH
Osnovne karakteristike Rashladno sredstvo: R290Buka - UJ: 54Predviđeno opterećenje pri gri: 1045Jačina zvuka pri standardnim u: 65Jačina zvuka pri standardnim u: 0Vrsta uređaja: InverterDimenzije i masa Neto dimenzije - širina: 467Neto dimenzije - visina: 397Neto dimenzije - dubina: 765Neto težina: ..
23,850ден.
Прикажи 1 до 3 од 3 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.